Dni Skupienia Architektów

"Jeżeli Pan domu nie zbuduje, na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą. Jeżeli Pan miasta nie ustrzeże, strażnik czuwa daremnie. Daremnym jest dla was wstawać przed świtem, wysiadywać do późna - dla was, którzy jecie chleb zapracowany ciężko; tyle daje On i we śnie tym, których miłuje."

Ps 127

Galeria zdjęć

"Chrystus zmartwychwstał jako pierwszy spośród tych, co pomarli" (1 Kor 15,20) "Jeśli bowiem wierzymy, że Jezus istotnie umarł i zmartwychwstał, to również tych, którzy umarli w Jezusie, Bóg wyprowadzi wraz z Nim" (1 Tes 4,14)  - TO NASZA NADZIEJA

Módlmy się w intencjach własnych członków naszej małej wspólnoty oraz o to, byśmy codziennie podejmowali trud budowania siebie w bliskości z Bogiem.

INTENCJE MARCOWE


Dziękujmy Panu Bogu
za otrzymane łaski, za wysłuchanie naszych próśb i błagań.


Módlmy się
:

1. o dobre przeżycie zbliżających się dni skupienia (12. DSA _4-6 maja)
2. za Henryka, który zmaga się z chorobą nowotworową, o siłę do pokonywania wszelkich z tym związanych trudności, o nadzieję i o zdrowie,
3. o zdrowie dla Bogusi, której życie jest w rękach Boga, prosi mąż z synami,
4. módlmy się  za chorych polecanych dotychczas Panu Bogu, którzy nadal cierpią i potrzebują naszego wsparcia,
5. w intencjach ks. Lucjana.

oraz
w intencjach polecanych przez Papieża Franciszka :


" Intencja powszechna:
"Aby odpowiedzialni za idee i sposób zarządzania w gospodarce mieli odwagę odrzucać gospodarkę wykluczającą i by potrafili otwierać nowe drogi".

 
Zdrowych, spokojnych Świąt  Zmartwychwstania Pana Naszego Jezusa Chrystusa,  niech Jego Światło rozjaśnia mroki naszych codziennych trosk i trudów.
Radosnego Alleluja

Anna Serafin