Dni Skupienia Architektów

"Jeżeli Pan domu nie zbuduje, na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą. Jeżeli Pan miasta nie ustrzeże, strażnik czuwa daremnie. Daremnym jest dla was wstawać przed świtem, wysiadywać do późna - dla was, którzy jecie chleb zapracowany ciężko; tyle daje On i we śnie tym, których miłuje."

Ps 127

Galeria zdjęć

17. DSA - 02-04 października 2020 - Centrum Formacyjno Rekolekcyjne w Gródku n/Dunajcem

Temat: "O wybaczaniu - jak wybaczyć i być wolnym"

Zapraszamy na siedemnaste Dni Skupienia Architektów, które ponownie - po jednorazowej przerwie - odbędą się w Centrum Formacyjno Rekolekcyjnym w Gródku n/Dunajcem, w dniach 04-06 października 2019 roku. Pobyt w Centrum Formacyjno Rekolekcyjnym odbywa się z zachowaniem wszystkich standardów "reżimu" sanitarnego, co daje pozytywne efekty. Podczas minionych 12 tygodni, podczas których sesje w CFR-Arka odbywały się w zaplanowanym terminie, nie zdarzył się żaden przypadek zachorowania.

Tematem jesiennych 17.DSA, które odbędą się od 2 do 4 października 2020 r., jest wybaczanie.
„ Jeśli bowiem przebaczycie ludziom ich przewinienia, i wam przebaczy Ojciec wasz niebieski.
 Lecz jeśli nie przebaczycie ludziom, i Ojciec wasz nie przebaczy wam waszych przewinień.” (Mt6,14-15)

PROGRAM 17 DSA

Osoby zainteresowane uczestnictwem w programie Dni Skupienia Architektów zgłoszenia mogą dokonać poprzez wypełnienie formularza na stronie centrum formacyjnego, lub pocztą e-mail, lub telefonicznie: 48 605 088 112 / 48 606 807 407

Zapisy dostępne poprzez wypełnienie formularza na stronie www.cfr-arka.pl

ZAPRASZAMY!