Dni Skupienia Architektów

"Jeżeli Pan domu nie zbuduje, na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą. Jeżeli Pan miasta nie ustrzeże, strażnik czuwa daremnie. Daremnym jest dla was wstawać przed świtem, wysiadywać do późna - dla was, którzy jecie chleb zapracowany ciężko; tyle daje On i we śnie tym, których miłuje."

Ps 127

Galeria zdjęć

Intencje 2021

2021-01-01

INTENCJE MINIONYCH MIESIĘCY 

Dziękujemy Panu Bogu:

w tym miesiącu szczególnie za dar życia Tomka.
za wszystkie dary, które codziennie otrzymujemy, za wszystkie dobre i wartościowe chwile i także za trudny czas cierpień, które dane nam było przeżyć w minionym roku, w poczuciu wspólnoty.
 

Módlmy się:

- w intencji bezdzietnych małżonków, by zostali obdarzeni darem macierzyństwa i ojcostwa.
- za kobiety, które noszą pod sercem dziecko, by nie czuły się osamotniane, by mężczyźni na wzór św. Józefa brali odpowiedzialność za poczęte życie otaczając matkę swojego dziecka opieką.
- za Tadeusza, by w ciężkiej chorobie odnalazł drogę do Pana Boga,  a także o uzdrowienie jeśli taka będzie wola Pana.
- za Janeczkę i Michała, rodziców 6-ga dzieci, którzy przeżywają kryzys małżeński, o nawrócenie dla nich i łaskę odbudowy ich małżeństwa, które jest przykładem jedności dla wielu ludzi.
- za Tomka i jego Rodzinę, by doświadczenie cierpienia wzmocniło ich. - Tomek miał operację w środę, operacja się udała, ale są problemy pooperacyjne tzw. afazja mowy. Żona Tomka Jola od 25 grudnia jest na obserwacji w szpitalu. Módlmy się o zdrowie dla nich.
- za Piotra, który znalazł się w trudnej sytuacji życiowej i prosi o modlitwę: "... potrzebuję Modlitwy a może i więcej. Czuję się dosłownie jak sierota, która ma wsiąść na statek w nieznane. Proszę Was o pomoc w tej podróży. To wspaniałe, że jest Kogo prosić. To musi mi na razie wystarczyć."
- za Teresę, która 8 stycznia będzie miała zabieg związany z leczeniem arytmii serca.
-  o radość wieczną w Niebie dla Jadwigi - Babci Agatki; dla Stanisława - brata Danusi.
- za Krystynę - o siłę i pogodę ducha w walce z chorobą
- w intencjach ks. Lucjana